לייעוץ ורכישה חייגו 052-7870000
אחריות ושירות מקצועי 24/7

10 גלאי מתכות הטובים ביותר לשנת 2021

במקום ה-10 גלאי מתכות nokta invenio pro

גלאי המתכות שעדיין ניכנס לרשימה שלנו הוא גלאי מתכות צילום נוקטה אינויניו פרו. האינויניו פרו הוא הגלאי מתכות היחידי בעולם שעובד בטכנולוגיית צילום אמיתי לעומק הקרקע אמין ומדוייק כפי שאף שרק ה nokta invenio pro יכול להיות עומק כ 5 מטרים רמת דיוק 99% מתאים לחיפוש זהב, חללים מתחת לאדמה, ויתר המתכות הטובות מתאים במיוחד לציידי זהב מנוסים.

לפרטים ורכישה

 

במקום ה-9 גלאי מתכות nokta makro midi hoard

מס 9 ברשימה שלנו הוא נוקטה מידי הורד המיני הורד הוא גלאי מתכות לילדים שעושה עבודה כמו גלאי מתכות למבוגרים, מה שמיחד את המידי הורד זה החשיבה על הילד הגלאי מתכות הזה ממש תפור לילדים וכל ילד שיזכה לקבל גלאי מתכות כזה יהנה מהגלאי ומהיכולות שלו הכוללות חדירה לעומק הקרקע כולל עמידות למים מלאה עד לעומק של 1 מטר. רמת דיוק נהדרת, מתאים לחיפוש זהב, כסף, נחושת, ברזל ועוד. מתאים לכל ילד ומומלץ ממש לילדים. המומלץ ביותר לילדים, עומק מקסימלי למטבע כ 25 סמ ומטרה גדולה עד 90 סמ. nokta makro midi hoard הגלאי מתכות של הילד שלכם.

לפרטים ורכישה

 

 

במקום ה-8 גלאי מתכות Garrett ace 300

גלאי מתכות גארט אייס 300. גארט אייס 300 הוא אחד מגלאי המתכות הנימכרים ביותר בעולם ואם נספור את הדגם הקודם שלו גארט אייס 250 אז ביחד זהו הגלאי מתכות הנימכר ביותר בעולם בכל הזמנים. מה שמיוחד בגלאי מתכות Garrett ace 300 הוא פשוטת ההפעלה וקלות החיפוש והמציאה של חפצים יקרי ערך, ההפרדה הטובה של הגלאי בין המתכות ויכול ביטול ברזל או שמע שונה לברזל עוזר למחפש למצוא מטרות בקלות רבה ביותר. האייס 300 מציג שינוים רבים מהדגם הקודם גארט אייס 250 וכל החסרונות בגארט אייס 300 ניפתרו כך שגלאי מתכות אייס 300 הוא מהגלאי מתכות החביבם והנהדרים שקיימים היום בשוק גלאי המתכות. עומק זיהוי למטבע בודד עד 35 סמ, מטרה גדולה 1.5 מטר מתאים במיוחד למתחילים, גלאי מתכות לכל המשפחה ואפילו כגלאי מתכות נוסף. גלאי המתכות ace 300 מתאים למציאת זהב, כסף, נחושת, מציאות יפות ומעניינות שעונים פלפונים ועוד ועוד. גארט אייס 300 גלאי מתכות מושלם.

לפרטים ורכישה

 

 

במקום ה-7 גלאי מתכות nokta impact pro

נוקטה אימפקט פרו. הסיבה שגלאי המתכות nokta impact pro במקום מס 7 זה בגלל יכולת זיהוי ממש מרשימה! הגלאי חזק ועוצמתי במיוחד ומגיע כולל המון אפשרויות חיפוש,תוכניות מובנות, מוט טלסקופי, סוללות נטענות ועוד. הגלאי מתכות נוקטה אימפקט פרו מגיע בערכה מפוארת הכוללת תיק נסיעה, צלחת חיפוש קטנה ובנונית, מוט לצלחת נוסף, כיסוי מסך נגד גשם ומכות, כיסוי לחלק התחתון של הגלאי נגד מכות, תושבת מיוחדת להנחת הגלאי על דורגלים מיוחדים שלא יפגע מהריצפה, סוללות נטענות ומטען, כיסויי צלחת ועוד ועוד. אהה גם יש לו 3 תדרים חיפוש שונים כך שזה גלאי מתכות מולטי תדרים. רמת דיוק מהגבוהות ביותר 99% עומק זיהוי מטבע בודד 58 סמ מטרות גדולות כמעט 2 מטרים. מתאים לאנשים שרוצים למצוא זהב בעומקים גבוהים. מתאים למציאת זהב, כסף, נחושת ויתר המתכות. נוקטה אימפקט פרו גלאי מתכות למחפשים שמבינים עניין.

לפרטים ורכישה

 

 

במקום ה-6 גלאי מתכות xp orx hf coil

גלאי מתכות xp orx hf coil אחד מגלאי המתכות הטובים בעולם, אין מקום במקומות הראשונים ואנחנו חייבים לדרג את כולם אז ה orx hf coil מקבל אצלנו מקום 6 למרות שאפשר היה גם מקום טוב יותר, היתרונות של הגלאי מתכות אורקס צלחת לבנה בתדר גבוה עגולה, המתאימה לחיפוש זהב טבעי וגם מטבעות ואוצרות הגלאי מתכות נחשב לגלאי מתכות מקצועי הקל ביותר בעולם רק 770 גרם הכוללים מוט טלסקופי מלא והקטן ביותר בעולם, צלחת חיפוש 9״ עגולה עם 21 תדרי חיפוש משתנים שהגבוה מבינהם מגיע ל כ 54khz תדר גבוה מאוד מיוחד לזהב, סוללות נטענות עד ל 20 שעות חיפוש, טכנולוגיית בלוטוס, 5 שנות אחריות ועוד מלאה אפשרויות. גלאי המתכות xp אורקס מתאים לכולם למבוגרים ואפילו לילדים שרוצים גלאי מתכות מקצועי במשקל קל, כל גלאי המתכות של חברת xp מספקים חווית חיפוש כמו שאף אחד לא יכול לתת משקל קל מהירות הגבוה ביותר בעולם דיוק ואחריות מעניקים ל xp יתרון בולט בשוק הגלאים אז אם חיפשתם גלאי מתכות ששוה כל אגורה זה תהיו בטוחים שזה גלאי מתכות מבית xp. רמת דיוק מאוד גבוה 99%, רגישות מטורפת, מהירות שאין לאף מתחרה, תדר גבוה מיוחד לזהב ועוד ועוד. מתאים במיוחד למציאת זהב וכל המתכות היקרות עומק חיפוש מטבע בודד כ50סמ מטרות גדולות 1.60 ומטבעות קטנים מאוד וגרגירי זהב בעומקים שהמתחרים עדיין מנסים להגיע אליהם. מחפשים גלאי מתכות טוב לכל החיים xp orx hf coil גלאי המתכות שימצא לכם הכל.

לפרטים ורכישה

 

 

במקום ה-5 גלאי מתכות Garrett ace 400

מקום אמצעי מגיע ל Garrett ace 400 והסיבה שגארט אייס 400 לוקח את המקום האמצעי זה מחיר מול עומק, המחיר שמשלמים לא תואם לעומק אתם לא משלמים הרבה אבל מקבלים הרבה עומק וגלאי מתכות שכל המשתמשים שלו אוהבים אותו ורובם מדווחים שהם לא מוכנים להחליף אותו בעד שום גלאי מתכות אחר. עומק יכול זיהוי טובה קלות הפעלה מטורפת עמידות שרק אמרקאי יודעים לייצר איכות חומרים ויציבות בחיפוש נותנים לו את מקומו המכובד. מתאים לכולם גם לאלו שכבר יש להם גלאי מתכות ומחפשים מכשיר נוסף כגיבוי ה Garrett ace 400 הוא לעולם לא מאכזב. דיוק גבוה מאוד 99% יציבות מרשימה, עומק חיפוש יפה למטבע עד 55 סמ ומטרות גדולות עד 1.60 גלאי מתכות מהנה שמתאים באמת לכולם. מוצא זהב, כסף, נחושת, ברונזה וכל יתר המתכות הטובות.

 

 

במקום ה-4 גלאי מתכות xp orx x35

זה מקום של כבוד ואותו אנחנו נותנים לגלאי מתכות xp orx x35 גלאי מתכות מטורף עם יכולות מטורפות עוד יותר. 35 תדרי חיפוש שונים הכי הרבה בעולם, קל משקל פחות מ 1 קג גלאי מתכות המהיר ביותר בעולם, 5 שנות אחריות, טכנולוגיית בלוטוס מתקדמת, מתקפל להיות הקצר ביותר בעולם זמן חיפוש עד 20 שעות חיפוש רצופות. בקיצור אחד הגלאים הטובים בעולם מומלץ למי שמחפש איכות במחיר טוב וטכנולוגיה מתקדמת במיוחד, אהההה כמובן לאנשים בעלי לב חזק שיכולים לחפור עמוק כי הרמת דיוק של הגלאי כ99% עומק למטבע בודד עד 65 סמ עומק למטרות גדולות 2 מטרים. האורקס אוהב זהב ואתם אוהבים אותו אחד הגלאים הנמכרים ביותר בעולם. מתאים למחפשי אוצרות שלא רוצים להשקיע המון כסף ובכל אופן לקבל איכות. מתאים לחיפוש זהב מטבעות אוצרות וכל הטוב שבתחום.

לפרטים ורכישה

 

* שלושת הגלאי הנותרים ניכנסים לפודיום של גלאי המתכות מהמון סיבות לא רק מחיר, וגם לא רק תוצאות אלה שילוב של המון שיקולים שבסופו של דבר כל אחד מקבל את מקום הכבוד שלו בשלושת גלאי המתכות הטובים לשנת 2021

 

במקום ה-3 גלאי מתכות nokta simplex plus

מקום שלישי ומכובד ניתן לגלאי מתכות נוקטה סימפלקס פלוס. הסיבה המרכזית לבחירה של ה סימלפקס להיות במקום השלישי היא תמורה, הסימפלקס פלוס זה פשוט גלאי המתכות שנותן הכי הרבה בשוק ביחס למחיר תמורה מלאה פלוס לכסף שלכם. עכשיו נפרט מה מציע הנוקטה סימפלקס פלוס- צלחת חיפוש 11 אינץ גדולה עם כיסוי צלחת, מוט טלסקופי מלא כמעט גלאי המתכות הקצר בעולם, מסך ענק, קלות הפעלה ללא שפה, תאורת מסך עם הרבה אפשרויות כלל יכול הנמכת עוצמת הבהירות ואפילו הפעחה אוטומטית, סוללה נטענת, רטט, פנס אין לאף גלאי מתכות ומאז הסימפלקס גילינו שכל גלאי צריך פנס לד מובנה, יכולת חיבור בלוטוס, יכולת עידכון תוכנה דרך המחשב, כפתור איפוס קרקע, מצב פויינטר ועוד באמת שיש עוד אבל הדברים המשמעותים ביותר הם העומק לו שהוא מרשים ביותר ויכולת העמידות למים עד 3 מטר של צלילה מלאה של 3 מטר. ואלובדיוק הנתונים שנותנים לnokta simplex plus להיות במקום של כבוד מקום3 לשנת 2021 שאלתם מה העומק? מטבע בודד עד 50 סמ מטרות גדולות עד 1.80 וגם פה מקבלים הכי הרבה ביחס למחיר סימפלקס הוא גלאי המתכות הנימכר ביותר בעולם בשנת 2020.

לפרטים ורכישה

 

 

במקום ה-2 גלאי מתכות Garrett apex

מקום שני הוא מעמד, גם מקום טיפה מעצבן זה כמעט ראשון אבל לא, בכל אופן את המקום של כבוד מקום שני בעולם לשנת 2021 מקבל גלאי מתכות Garrett apex האיפקס מציג המון דברים אבל יותר מכל הוא מציג טכנולוגיה חדשה בעולם, בעבר נחשפנו כבר לגלאים שעובדים בטכנולוגיית מולטי משולב (כמה תדרים שעובדים באותו הזמן) אבל הטכנולוגיה לא הייתה מלאה ולא כל כך טובה, האייפקס מציג לראשונה בעולם מספר תדרים לחיפוש באותו הזמן מה שנותן לנו תוצאות מרשימות במיוחד ועומצה חדשה. האייפקס זוכה במקום מס 2 בגלל החידוש בטכנולוגיה אבל עדיין זה לא גלאי הדגל של חברת גארט כך שלא ניתן לצפות לביצועים הטובים ביותר מה שכן אין ספק שגלאי המתכות גארט אייפקס מנצח את כל המתחרים שלו מבית מיינלאב זה בטוח. מעבר למולטי תדרים גארט כמו תמיד שומרים על פשטות הפעלה כך שחווית המשתמש היא ממש ממכרת, איכות החומרים ללא תחרות, לפי דעתי האישית האייפקס הוא אחד מהגלאי מתכות היפים שקיימים בשוק גלאי המתכות וכל זה בזכות המסך הענק שלו ללא הקצוות. מעבר למולטי יש גם עמידות לגשם, תאורת מסך, יכולת חיבור לאוזניות בלוטוס, צלחת חיפוש אליפטית שהיא גם עמוקה וגם צרה שזה יתרון בולט, איפוס קרקע, תוכנית לעבודה בים מולטי למלח תוכנית מלאה בפילטרים ששומרת על הביצועים, שנתיים אחריות ויצור אמרקאי. רמת דיוק 99% עומק זיהוי של מטבע בודד 45 סמ מטרה גדולה 1.60 ולמי הוא מתאים? לכולם וגם לכם, יש משהוא קסום בגלאי מתכות מבית גארט קסם שמוצא המון ממש המון Garrett Apex multi ace גלאי המתכות עם הטכנולוגיה החדשה ביותר.

 

 

במקום ה-1 גלאי מתכות xp deus

מקום ראשון אני נותן באמונה מלאה אני בעל ניסיון ואני עובד עם כל גלאי המתכות שיש בעולם, נכון ליום כתיבת שורות אלו אין לו תחליף פשוט כי אין תחליף ליציבות שלו, אין תחליף ל 100%דיוק שלו, אין תחליף למהירות שלו עם recovery הכי גבוה בעולם, לאמינות שלו 5 שנות אחריות שזה כולל מתן מענה באותו היום, לאיכות החומרים צריך לנסות לשבור אותו וגם אז לא בטוח שתצליחו, למשקל פחות מקג , לזמן הפעלה של עד 27 שעות ללא טעינה הכי הרבה בעולם. כל זאת ועוד הרבה עוד בעיקר עוד מעמידים את xp deus x35 כגלאי המתכות הטוב ביותר בעולם ללא שום תחרות וללא שום ספק, וכל זה מגיע מיצרן צרפתי שפשוט לוקח את התחביב למקומות אחרים ההתיחסות לפרטים הקטנים הטכנולוגיה המתקדמת הוא פשוט מתאים לכל זמן כל הזמן בעזרת העידכוני גירסה שלו הוא אם שומר על עצמו עדכני ומתקדם ומצליח פשוט לנצח את כל המתחרים שלו ולהשאיר רק אבק כי את הזהב הוא כבר לקח. יש לי כל כך הרבה לרשום על גלאי המתכות הטוב בעולם xp deus שאני מחליט להשאיר לכם להתקשר ולשאול אליו שאלות.

לפרטים ורכישה

 

אלו הם 10 גלאי המתכות הטובים ביותר בעולם לשנת 2021 נכון שיש עוד גלאי מתכות בשוק הגלאים ואפילו גלאי מתכות טובים אבל יש רק 10 גלאים שיכולים להיכנס לרשימה הזו ואנחנו בחרנו אותם בקפידה וכל אחד מהם זוכה למקום של כבוד

פוסטים קשורים

גלאי מתכות להשכרה
גלאי מתכות מתנה לנוער

מחפשים מתנה לנער או נערה? גלאי מתכות יכולה להיות המתנה הטובה ביותר. גלאי מתכות זה

גלאי מתכות להשכרה
גלאי מתכות להשכרה

נפלה לכם טבעת זהב בחוף הים? אבדה לכם שרשרת בדשא? הביאו לכם מפת אוצר ואתם צריכים

תיקון גלאי מתכות

"איתן גלאים" מספקים את גלאי המתכות הטובים ביותר בעולם. כחלק מהשרות הרחב שלנו בתחום

גלאי המתכות הטובים בעולם לשנת 2019
10 גלאי המתכות הטובים ביותר לשנת 2019

TOP 10 איתן גלאים המומחים לגלאי מתכות, חקר ובדק עבורכם מהם 10 גלאי המתכות

מה צריך לדעת לפני רכישת גלאי מתכות?
גלאי מתכות, דברים שצריכים לדעת לפני הרכישה

לאחר שהחלטתם לקנות גלאי מתכות, ניצבות בפניכם ההחלטות, איזה גלאי מתכות כדאי לרכוש ואיפה

איך פועל גלאי מתכות?

אז איך עובד גלאי מתכות? גלאי מתכות הומצא על ידי אלכסנדר גרהם בל בשנת

חיפוש עתיקות בארץ ישראל

ארץ ישראל מעניינת מאוד, אפשר להגיד שרוב העולם שלנו התחיל ממנה או התפתח בה

למה לקנות גלאי מתכות באיתן גלאים?
איפה קונים גלאי מתכות בארץ?

לזה יש תשובה אחת ברורה וחד משמעית, אבל לפני שנגיע אליה ננסה להבין אותה.

למה לקנות גלאי מתכות באיתן גלאים?
למה לקנות גלאי מתכות באיתן גלאים?

אתם מתעניינים בתחביב מחפשים לקנות גלאי ולא יודעים איפה בוא נדבר אל האפשרויות שלכם

איפה קונים גלאי מתכות בארץ?
המדריך לרכישת גלאי מתכות

איך קונים גלאי מתכות? התשובה ברורה נכנסים לאתר לחנות בוחרים ומחר זה אצלכם כל

WhatsApp chat