גלאים, טיפים חשובים

10 גלאי מתכות הטובים ביותר לשנת 2021

10 גלאי המתכות הטובים ביותר לשנת 2021

במקום ה-10 גלאי מתכות Nokta Invenio PRO

גלאי המתכות שעדיין ניכנס לרשימה שלנו הוא גלאי מתכות צילום Nokta Invenio PRO. Invenio PRO הוא הגלאי מתכות היחידי בעולם שעובד בטכנולוגיית צילום אמיתי לעומק הקרקע אמין ומדויק כפי שאף שרק ה Nokta Invenio PRO יכול להיות עומק כ 5 מטרים רמת דיוק 99% מתאים לחיפוש זהב, חללים מתחת לאדמה, ויתר המתכות הטובות מתאים במיוחד לציידי זהב מנוסים.

לפרטים ורכישה לחצו כאן

במקום ה-9 גלאי מתכות Nokta Makro Midi Hoard

מס 9 ברשימה שלנו הוא Nokta Midi Hoard הוא גלאי מתכות לילדים שעושה עבודה כמו גלאי מתכות למבוגרים, מה שמיוחד במידי הורד זה החשיבה על הילד, הגלאי מתכות הזה ממש תפור לילדים וכל ילד שיזכה לקבל גלאי מתכות כזה ייהנה מהגלאי ומהיכולות שלו הכוללות חדירה לעומק הקרקע כולל עמידות למים מלאה עד לעומק של 1 מטר. רמת דיוק נהדרת, מתאים לחיפוש זהב, כסף, נחושת, ברזל ועוד. מתאים לכל ילד ומומלץ ממש לילדים. המומלץ ביותר לילדים, עומק מקסימלי למטבע כ 25 סמ ומטרה גדולה עד 90 סמ. Nokta Makro Midi Hoard הגלאי מתכות של הילד שלכם.

לפרטים ורכישה לחצו כאן

במקום ה-8 גלאי מתכות Garrett ACE 300i

גלאי מתכות Garrett ACE 300i, הוא אחד מגלאי המתכות הנמכרים ביותר בעולם ואם נספור את הדגם הקודם שלו Garrett ACE 250 ביחד זהו הגלאי מתכות הנמכר ביותר בעולם בכל הזמנים. מה שמיוחד בגלאי מתכות Garrett ace 300i הוא פשוטת ההפעלה וקלות החיפוש והמציאה של חפצים יקרי ערך, ההפרדה הטובה של הגלאי בין המתכות ויכולת ביטול ברזל או שמע שונה לברזל עוזר למחפש למצוא מטרות בקלות רבה ביותר. ה Garrett ACE 300i מציג שינויים רבים מהדגם הקודם Garrett ACE 250 וכל החסרונות נפתרו וב Garrett ACE 300i הכל טוב יותר כך שגלאי מתכות ACE 300i הוא מהגלאי מתכות החביבים והנהדרים שקיימים היום בשוק גלאי המתכות. עומק זיהוי למטבע בודד עד 35 סמ, מטרה גדולה 1.5 מטר מתאים במיוחד למתחילים, גלאי מתכות לכל המשפחה ואפילו כגלאי מתכות נוסף. גלאי המתכות ACE 300i מתאים למציאת זהב, כסף, נחושת, מציאות יפות ומעניינות שעונים פלאפונים ועוד ועוד. Garrett ACE 300i גלאי מתכות מושלם.

לפרטים ורכישה לחצו כאן

 

במקום ה-7 גלאי מתכות Nokta Impact PRO

Nokta Impact PRO. הסיבה שגלאי המתכות Nokta Impact PRO במקום מס 7 זה בגלל יכולת זיהוי ממש מרשימה! הגלאי חזק ועוצמתי במיוחד ומגיע כולל המון אפשרויות חיפוש, תוכניות מובנות, מוט טלסקופי, סוללות נטענות ועוד. הגלאי מתכות Nokta Impact PRO מגיע בערכה מפוארת הכוללת תיק נסיעה, צלחת חיפוש קטנה ובנונית, מוט לצלחת נוסף, כיסוי מסך נגד גשם ומכות, כיסוי לחלק התחתון של הגלאי נגד מכות, תושבת מיוחדת להנחת הגלאי על דורגלים מיוחדים שלא יפגע מ הרצפה, סוללות נטענות ומטען, כיסויי צלחת ועוד ועוד. אהה גם יש לו 3 תדרים חיפוש שונים כך שזה גלאי מתכות מולטי תדרים. רמת דיוק מהגבוהות ביותר 99% עומק זיהוי מטבע בודד 58 סמ מטרות גדולות כמעט 2 מטרים. מתאים לאנשים שרוצים למצוא זהב בעומקים גבוהים. מתאים למציאת זהב, כסף, נחושת ויתר המתכות. Nokta Impact PRO גלאי מתכות למחפשים שמבינים עניין.

לפרטים ורכישה לחצו כאן

במקום ה-6 גלאי מתכות XP ORX HF Coil

גלאי מתכות XP ORX HF Coil אחד מגלאי המתכות הטובים בעולם, אין מקום במקומות הראשונים ואנחנו חייבים לדרג את כולם אז ה – ORX HF Coil מקבל אצלנו מקום 6 למרות שאפשר היה גם מקום טוב יותר, היתרונות של הגלאי מתכות XP ORX צלחת לבנה בתדר גבוה עגולה, המתאימה לחיפוש זהב טבעי וגם מטבעות ואוצרות. הגלאי מתכות נחשב לגלאי מתכות מקצועי הקל ביותר בעולם רק 770 גרם הכוללים מוט טלסקופי מלא והקטן ביותר בעולם, צלחת חיפוש 9״ עגולה עם 21 תדרי חיפוש משתנים שהגבוה מבניהם מגיע ל כ 54khz תדר גבוה מאוד מיוחד לזהב, סוללות נטענות עד ל 20 שעות חיפוש, טכנולוגיית בלוטוס, 5 שנות אחריות ועוד מלאה אפשרויות. גלאי המתכות XP ORX מתאים לכולם למבוגרים ואפילו לילדים שרוצים גלאי מתכות מקצועי במשקל קל, כל גלאי המתכות של חברת XP Detectors מספקים חווית חיפוש כמו שאף אחד לא יכול לתת משקל קל מהירות הגבוה ביותר בעולם דיוק ואחריות מעניקים ל xp יתרון בולט בשוק הגלאים אז אם חיפשתם גלאי מתכות ששווה כל אגורה תהיו בטוחים שזה גלאי מתכות מבית xp. רמת דיוק מאוד גבוה 99%, רגישות מטורפת, מהירות שאין לאף מתחרה, תדר גבוה מיוחד לזהב ועוד ועוד. מתאים במיוחד למציאת זהב וכל המתכות היקרות עומק חיפוש מטבע בודד כ50סמ מטרות גדולות 1.60 ומטבעות קטנים מאוד וגרגירי זהב בעומקים שהמתחרים עדיין מנסים להגיע אליהם. מחפשים גלאי מתכות טוב לכל החיים ORX HF Coil גלאי המתכות שימצא לכם הכל.

לפרטים ורכישה לחצו כאן

במקום ה-5 גלאי מתכות Garrett ACE 400i

מקום אמצעי מגיע ל Garrett ACE 400i והסיבה ש Garrett ACE 400i לוקח את המקום האמצעי זה מחיר מול עומק, המחיר שמשלמים לא תואם לעומק אתם לא משלמים הרבה אבל מקבלים הרבה עומק וגלאי מתכות שכל המשתמשים שלו אוהבים אותו ורובם מדווחים שהם לא מוכנים להחליף אותו בעד שום גלאי מתכות אחר. עומק יכול זיהוי טובה קלות הפעלה מטורפת עמידות שרק אמריקאים יודעים לייצר איכות חומרים ויציבות נותנים לו את מקומו המכובד. מתאים לכולם גם לאלו שכבר יש להם גלאי מתכות ומחפשים מכשיר נוסף כגיבוי ה Garrett ACE 400i הוא לעולם לא מאכזב. דיוק גבוה מאוד 99% יציבות מרשימה, עומק חיפוש יפה למטבע עד 55 סמ ומטרות גדולות עד 1.60 גלאי מתכות מהנה שמתאים באמת לכולם. מוצא זהב, כסף, נחושת, ברונזה וכל יתר המתכות הטובות.

לפרטים ורכישה לחצו כאן

 

במקום ה-4 גלאי מתכות XP ORX X35

זה מקום של כבוד ואותו אנחנו נותנים לגלאי מתכות xp orx x35 גלאי מתכות מטורף עם יכולות מטורפות עוד יותר. 35 תדרי חיפוש שונים הכי הרבה בעולם, קל משקל פחות מ 1 קג גלאי מתכות המהיר ביותר בעולם, 5 שנות אחריות, טכנולוגיית בלוטוס מתקדמת, מתקפל להיות הקצר ביותר בעולם זמן חיפוש עד 20 שעות חיפוש רצופות. בקיצור אחד הגלאים הטובים בעולם מומלץ למי שמחפש איכות במחיר טוב וטכנולוגיה מתקדמת במיוחד, אהההה כמובן לאנשים בעלי לב חזק שיכולים לחפור עמוק כי הרמת דיוק של הגלאי כ99% עומק למטבע בודד עד 65 סמ עומק למטרות גדולות 2 מטרים. הXP ORX אוהב זהב ואתם אוהבים אותו אחד הגלאים הנמכרים ביותר בעולם. מתאים למחפשי אוצרות שלא רוצים להשקיע המון כסף ובכל אופן לקבל איכות. מתאים לחיפוש זהב מטבעות אוצרות וכל הטוב שבתחום.

לפרטים ורכישה לחצו כאן

 

* שלושת הגלאי הנותרים נכנסים לפודיום של גלאי המתכות מהמון סיבות לא רק מחיר, וגם לא רק תוצאות אלה שילוב של המון שיקולים שבסופו של דבר כל אחד מקבל את מקום הכבוד שלו בשלושת גלאי המתכות הטובים לשנת 2021

 

במקום ה-3 גלאי מתכות +Nokta Simplex

מקום שלישי ומכובד ניתן לגלאי מתכות +NOKTA SIMPLEX . הסיבה המרכזית לבחירה של ה +SIMPLEX להיות במקום השלישי היא תמורה!, ה +SIMPLEX זה פשוט גלאי המתכות שנותן הכי הרבה בשוק ביחס למחיר, תמורה מלאה פלוס לכסף שלכם. עכשיו נפרט מה מציע ה +NOKTA SIMPLEX, צלחת חיפוש 11 אינץ גדולה עם כיסוי צלחת, מוט טלסקופי מלא, שהופך אותו להיות גלאי מתכות שמתקפל להיות כמעט הקטן בעולם, מסך ענק, קלות הפעלה ללא שפה, תאורת מסך עם הרבה אפשרויות כלל יכולת הנמכת עוצמת הבהירות ואפילו הפעלה אוטומטית, סוללה נטענת, רטט, פנס אין לאף גלאי מתכות ומאז ה+SIMPLEX גילינו שכל גלאי צריך פנס לד מובנה, יכולת חיבור בלוטוס, יכולת עדכון תוכנה דרך המחשב, כפתור איפוס קרקע, מצב Pointer ועוד. באמת שיש עוד אבל הדברים המשמעותיים ביותר הם העומק לו שהוא מרשים ביותר ויכולת העמידות למים עד 3 מטר של צלילה מלאה של 3 מטר. ואלו בדיוק הנתונים שנותנים ל Nokta Simplex להיות במקום של כבוד מקום 3 לשנת 2021 שאלתם מה העומק? מטבע בודד עד 50 סמ מטרות גדולות עד 1.80 וגם פה מקבלים הכי הרבה ביחס למחיר. +SIMPLEX הוא גלאי המתכות הנמכר ביותר בעולם בשנת 2021.

לפרטים ורכישה לחצן כאן

או לערכה המלאה הכוללת אוזניות אלחוטיות נטענות NOKTA SIMPLEX+ WHP לחצו כאן

 

במקום ה-2 גלאי מתכות Garrett  ACE Apex

מקום שני הוא מעמד, גם מקום טיפה מעצבן זה כמעט ראשון אבל לא, בכל אופן את המקום של כבוד מקום שני בעולם לשנת 2021 מקבל גלאי מתכות Garrett APEX ה APEX מציג המון דברים אבל יותר מכל הוא מציג טכנולוגיה חדשה בעולם, בעבר נחשפנו כבר לגלאים שעובדים בטכנולוגיית מולטי משולב (כמה תדרים שעובדים באותו הזמן) אבל הטכנולוגיה לא הייתה מלאה ולא כל כך טובה, ה APEX מציג לראשונה בעולם מספר תדרים לחיפוש באותו הזמן מה שנותן לנו תוצאות מרשימות במיוחד ועוצמה חדשה. ה  ACE APEX זוכה במקום מס 2 בגלל החידוש בטכנולוגיה, אבל עדיין זה לא גלאי הדגל של חברת Garrett Metal Detectors כך שלא ניתן לצפות לביצועים הטובים ביותר. מה שכן אין ספק שגלאי המתכות Garrett APEX מנצח את כל המתחרים שלו מבית Minelab זה בטוח. מעבר למולטי תדרים Garrett כמו תמיד שומרים על פשטות הפעלה כך שחווית המשתמש היא ממש ממכרת, איכות החומרים ללא תחרות, לפי דעתי האישית ה APEX הוא אחד מהגלאי מתכות היפים שקיימים בשוק גלאי המתכות וכל זה בזכות המסך הענק שלו ללא הקצוות. מעבר למולטי יש גם עמידות לגשם, תאורת מסך, יכולת חיבור לאוזניות בלוטוס, צלחת חיפוש אליפטית שהיא גם עמוקה וגם צרה שזה יתרון בולט, איפוס קרקע, תוכנית לעבודה, בים מולטי למלח תוכנית מלאה בפילטרים ששומרת על הביצועים, שנתיים אחריות ויצור אמריקאי, MADE IN USA. רמת דיוק 99% עומק זיהוי של מטבע בודד 45 סמ מטרה גדולה 1.60 ולמי הוא מתאים? לכולם וגם לכם, יש משהוא קסום בגלאי מתכות מבית Garrett Metal Detectors קסם שמוצא המון ממש המון. Garrett ACE Apex Multi גלאי המתכות עם הטכנולוגיה החדשה ביותר לשנת 2021.

לפרטים ורכישה לחצו כאן

לפרטים ורכישה Garrett ACE APEX WHP עם אוזניות אלחוטיות לחצו כאן

 

במקום ה-1 גלאי מתכות XP Deus X35

מקום ראשון אני נותן באמונה מלאה, אני בעל ניסיון ואני עובד עם כל גלאי המתכות שיש בעולם. נכון ליום כתיבת שורות אלו אין לו תחליף פשוט כי אין תחליף ליציבות שלו, אין תחליף ל 100% דיוק שלו, אין תחליף למהירות שלו עם recovery הכי גבוה בעולם, לאמינות שלו 5 שנות אחריות שזה כולל מתן מענה באותו היום, לאיכות החומרים צריך לנסות לשבור אותו וגם אז לא בטוח שתצליחו, למשקל פחות מ 1 קג , לזמן הפעלה של עד 27 שעות ללא טעינה הכי הרבה בעולם. כל זאת ועוד הרבה עוד בעיקר עוד מעמידים את XP Deus x35 כגלאי המתכות הטוב ביותר בעולם ללא שום תחרות וללא שום ספק, וכל זה מגיע מיצרן צרפתי שפשוט לוקח את התחביב למקומות אחרים ההתייחסות לפרטים הקטנים הטכנולוגיה המתקדמת הוא פשוט מתאים לכל זמן כל הזמן בעזרת ה עדכוני גרסה שלו הוא אם שומר על עצמו עדכני ומתקדם ומצליח פשוט לנצח את כל המתחרים שלו ולהשאיר רק אבק כי את הזהב הוא כבר לקח. יש לי כל כך הרבה לרשום על גלאי המתכות הטוב בעולם XP Deus X35 שאני מחליט להשאיר לכם להתקשר ולשאול אליו שאלות.

לפרטים ורכישה של הערכה המלאה XP DEUS X35 RCWS4 לחצו כאן

לפרטים ורכישה של הערכה הכוללת שלט בלבד XP DEUS X35 RC לחצו כאן

לפרטים ורכישה של הערכה הקלה והזולה XP DEUS X35 WS4 לחצו כאן

אלו הם 10 גלאי המתכות הטובים ביותר בעולם לשנת 2021

נכון שיש עוד גלאי מתכות בשוק הגלאים ואפילו גלאי מתכות טובים אבל יש רק 10 גלאים שיכולים להיכנס לרשימה הזו ואנחנו בחרנו אותם בקפידה וכל אחד מהם זוכה למקום של כבוד