גלאים, טיפים חשובים

10 גלאי מתכות הטובים ביותר לשנת 2022

במקום ה-10 Nokta Impact pro

מקום 10 אנחנו נותנים לגלאי מתכות Nokta Impact pro גם השנה ה Impact pro שומר על מעמדו ונכנס לרשימה של עשרת הטובים. העוצמה של הגלאי מתכות הזה פשוט מפליאה כל פעם מחדש. עומק חיפוש ממש עמוק, מהירות טובה, 3 תדרי חיפוש שונים ועוד. ה Impact pro מגיע כולל מלא תוספות! תיק גב, בארץ הערכה נמכרת כערכה מלאה פלוס צלחת חיפוש 17.5 אינץ, סהכ 3 צלחות חיפוש, סוללות נטענות, רגליים לגלאי, אוזניות ועוד. אז ה Nokta Impact PRO 3 צלחות חיפוש מקבל אצלנו בכבוד את המקום העשירי והמכובד.

לפרטים נוספים ורכישה Impact pro לחצו כאן

 

במקום ה-9 Garrett ACE 300i

מקום 9 מקבל גלאי מתכות Garrett ACE 300i גלאי מתכות ייצור אמריקאי אמין, עמיד ומתקדם. ה ACE 300i הוא אחד מגלאי המתכות הנמכרים ביותר בעולם. הסיבה להצלחתו היא קלות הפעלה, מול יציבות מרשימה במיוחד, זיהוי רגיש מאוד גם של מטרות קטנות במיוחד ופשוט חיבור מושלם למשתמש החדש או המקצועי יותר. Garrett ACE 300i מתאים לשימוש באדמה של ישראל. קל לתפעול, בנוי חזק לשנים קדימה, הערכה שנמכרת בישראל כוללת אוזניות, כיסוי נגד גשם וכיסוי צלחת. מגיע עם שנתיים אחריות.

לפרטים נוספים ורכישה ACE 300i לחצו כאן

 

במקום ה-8 Garrett Metal Detector AT MAX

מקום שמונה אני נותן לגלאי מתכות גם כן של חברת Garrett Metal Detector AT MAX החדש ביותר מסדרת ה AT. חדש יותר, חזק יותר, מהיר יותר וטוב הרבה יותר. ה AT MAX מגיע כולל שמע משופר, כולל כיסוי צלחת, כולל עומק מקסימלי וגם עמיד בפני מים עד 3 מטרים! Garrett Detectors נחשב ליצרן גלאי מתכות הוותיק והמוביל בעולם. Garrett פשוט מומחים ביצירת גלאי מתכות וכך גם ניתן לראות בגלאי החדש AT MAX. שיפור בטכנולוגיה האלחוטית מציגים מהירות עבודה מהירה הרבה יותר. איפוס קרקע אוטומטי, יכולת הפרדה בין פקקים בחוף הים, שמע ברזל ועוד מלא אפשרויות. אילו ה AT MAX היה קל יותר ועם סוללות נטענות הוא היה יכול להיכנס לשלישיה הראשונה.

לפרטים נוספים ורכישה AT MAX לחצו כאן

 

במקום ה-7 Nokta Makro Mini hoard

מקום שביעי בהחלט מגיע ובכבוד רב לגלאי מתכות לילדים! במשך שנים רבות יצרנים נלחמים אבל לא מספיק על נתח שוק של גלאי מתכות לילדים, וחברת Nokta Makro החליטה לנצח בקרב ולהכריע במלחמה. בעזרת סדרת גלאי מתכות לילדים Mini Hoard או Midi Hoard. ה גלאי מתכות לילדים מותאמים לשתי שלבי גדילה השלב הראשון גלאי מתכות לילדים Mini hoard המתאים לשימוש עד גיל 9 ומגיע ב שתי אפשרויות רכישה הראשונה רק הגלאי והערכה השנייה נקראת Mini Hoard Cool Kit אשר כוללת תוספת של סט מדבקות לבן או לבת, כלי חפירה מפלסטיק, כלי סינון לחוף הים וכוכבי סימון מטרות. ה Mini Hoard פשוט בנוי במיוחד לפי המידות והמשקלים של הקטנים ויודע לתת תפעול ממש קל אשר הילדים יבינו במהרה. אבל אולי חשוב מכל זה התוצאות והתוצאות מרשימות במיוחד וכוללות 2 סוגי זיהויים, נורת לד הנדלקת בצבעים שונים בהתאם למטרה שמתחת לאדמה צלחת חיפוש עם כיסוי צלחת ורמקול חזק. כל זה ועוד מגיע ב מארגז עמיד מאוד ונגד מים עד 1 מטר! סדרת גלאי מתכות היחידה בעולם ש עמידה למים עד 1 מטר.

האח הגדול של הסדרה נקרא Midi Hoard והוא כבר מתאים מגילאי 9 ומעלה! הגלאי ארוך יותר ועם אפשרויות רבות הרבה יותר. 3 סוגי זיהוי שונים במסך, יכולת הפרדה של ברזל וגם של חלקי אלומיניום, עמיד למים עד 1 מטר, חזק ועמיד בפני מכות, עובד רק על 2 סוללות AA. נורת LED שמתריעה על זיהוי של מטרות טובות או מטרות ברזל, צלחת חיפוש גדולה יותר גם היא עם כיסוי צלחת, מוט טלסקופי אשר מקבל את הגלאי כך שלא יתפוס מקום. חשוב לתת דגש על הבניה של הגלאי מתכות Midi Hoard ילדים לא תמיד יודעים לשמור על דברים והרבה פעמיים אנחנו רואים שנשברים לילדים שלנו צעצועים חדשים! לא כך הדבר בגלאי מתכות לילדים Midi Hoard הגלאי עמיד וחזק ממש כמו של גלאי מתכות מקצועיים ומעבר לעמידות שלו חברת Nokta Makro השקיע ותכננה גלאי מתכות לילדים זול אבל אמיתי כזה שמציגי ביצועים טובים, כזה שלא יצפצף סתם ומהר מאוד ילך לפח! גלאי מתכות Midi Hoard הוא גלאי מתכות מומלץ לילדים והטוב ביותר בקטגוריה.

לפרטים נוספים ורכישה Nokta Mini Hoard לחצו כאן

 

במקום ה-6 Nokta Makro PulseDive

מקום שישי והמכובד לוקח גלאי מתכת PulseDive מבית Nokta Makro גלאי מתכות PulseDive פשוט המצאה גאונית שפשוט פיתחה קטגוריה חדשה בעולם גלאי המתכות. ה PulseDive הוא לא רק גלאי מתכות ימי וקטן! הוא גם גלאי מצביע Pinpointer בעזרת פטנט יחודי שרשמה חברת Nokta Makro ניתן לפרק את הראש של הגלאי ולחבר 2 אפשרויות של צלחת חיפוש ואו פין בקצה ולהפוך את הגלאי לגלאי מצביע. כל האפשרויות נהדרות אבל כשה PulseDive מגיע עמיד למים עד 60 מטרים, עם סוללות נטענות וכל זה מגובה ב שנתיים אחריות מה עוד נשאר לבקש? אז מחיר איכות ותוצאות הופכים את Nokta Makro PulseDive להיות בחירה מותאמת לכולם.

לפרטים נוספים ורכישה PulseDive 3-1 לחצו כאן

לפרטים נוספים ורכישה PulseDive צלחת 8 לחצו כאן

 

במקום ה-5 XP ORX HF Coil

מקום חמישי שנמצא באמצע לוקח גלאי מתכות XP ORX HF Coil כולם יודעים שאני חסיד של חברת גלאי מתכות XP Detectors ו מהידע ו הניסיון שלי אני יכול להגיד שכל מוצר שיוצא מחברת XP הוא איכותי טוב ומנצח. נתחיל בידית ה כל סדרת גלאי מתכות ORX מגיעה עם ידית האחיזה של XP כך גם סדרת ORX רק שהידית כאן פחות איכותית ב עמידותה מזו של סדרת DEUS אך עדיין מספקת את הסחורה במשקל, במידות ובניידות. מעבר לגוף של הגלאי XP ORX הוא גלאי מתכות העובד בטכנולוגיה אלחוטית מלאה ואין שימוש בכבלים גם לא בכבל בין הצלחת למכשיר, אולי תחשבו שהמעבר של המידע בין הצלחת למכשיר בצורה אלחוטית יכול לפגוע במהירות זיהוי של הגלאי או במהירות תגובה שלו אך ההפך הוא הנכון מעבר הנתונים מהצלחת למחשב המרכזי מהירה יותר בכל סדרת גלאי מתכות של חברת XP מכל גלאי מתכות אחר בעולם שעובד בטכנולוגיה עם כבל. מעבר למהירות העברת הנתונים גן האלקטרוניקה זה פסגת הטכנולוגיה והמעבדים ויתר הרכבים הם הטובים ביותר בעולם.

בעצם אם נשווה את חברת XP Detectors לתעשיית הרכב אז XP ישתוה ל Rolls Royce שכן ההקפדה על הפרטים הקטנים היא שבסופו של דבר מייצרת איכות. האיכות של חברת גלאי מתכות XP Detectors גם מגובה ב 5 שנות אחריות ה אחריות הטובה ביותר בעולם גלאי מתכות. ה ORX מגיע עם צלחת חיפוש בגודל 9 אינץ אשר עובדת בטכנולוגיה תדרים גבוה ומתאימה גם לחיפוש של מטבעות, מטמונים ועוד וגם לחיפוש של זהב טבעי ופריטים קטנים מאוד. הצלחת מכילה בתוכה לא פחות מ 21 תדרי חיפוש שונים ש הנמוך מבניהם 13KHZ ומגיע עד לתדר גבוה מאוד של 59KHZ כזה שאוהב מאוד זהב. ה ORX נחשב לגלאי זול של חברת XP והוא מכיל בתוכו תפריט קטן יותר ופשוט הרבה יותר להפעלה. כמו כן גלאי מתכות XP ORX מגיע מתורגם כולו לשפה הערבית. כל הטכנולוגיה הזו מגיע במשקל של 750 גרם בלבד.

לפרטים נוספים ורכישה XP ORX HF Coil לחצו כאן

 

במקום ה-4 XP ORX X35

מקום רביעי לוקח XP ORX X35 וגם כאן כל מה שרשמתי על ה ORX HF Coil תואם לדגם הזה גם חוץ מ הצלחת חיפוש משמגיע איתו והשינוי משמעותי ביותר סדרת צלחות החיפוש של XP X35 סדרת הצלחות המתקדמת ביותר מציגה טכנולוגיה של 35 תדרי חיפוש שונים בתוך מכשיר אחד. כאשר התדר הנמוך ביותר מגיע עד ל 3.7KHZ תדר נמוך ביותר אולי הנמוך בעולם מה שנותן לנו עומק מטורף למטרות גדולות ועד לתדר חיפוש של27.7 KHZ תדר גבוה אבל לא מידי כך שבצלחת חיפוש X35 יש לנו מגוון רחב של תדרים הניתנים לכיוון לפי רצון המשתמש. כל היופי הזה מגיע במשקל של פחות מ 800 גרם עם צלחת חיפוש 11 אינץ.

לפרטים נוספים ורכישה XP ORX X35 לחצו כאן

 

במקום ה-3 +Simplex והגלאי ACE Apex Multi

מקום שלישי הוא מכובד מאוד וכבר עולה על הפודיום! אך יש לי הרבה אפשרויות ופחות מקומות לכן השנה אחלק את מקום 3 ל 2 גלאי מתכות
הראשון שנמצא במקום השלישי הוא גלאי מתכות +Nokta Makro Simplex מה הסיבה? מחיר מול תמורה! אין ספק בכלל בעולם כולו שגלאי מתכות +Simplex פשוט נותן יותר מכולם. במחיר של 2000 שח בלבד אתם מקבלים שנתיים אחריות, מוט טלסקופי שמקפל את הגלאי להיות כמעט הקטן בעולם, תאורת מסך עם אפשרות לעוצמה שונה וגם הפעלה אוטומטית בעוצמות שונות, סוללה נטענת עם שימוש של שעות רבות, רטט מובנה (מתאים לשימוש של כבדי שמיעה), ללא שפה קל להפעלה כל אחד יבין אותו, אפשרות לחיבור אוזניות אלחוטיות, נגד מים עד 3 מטרים! שימו לב היחידי בעולם בטווח מחיר הזה שהוא נגד מים עד 3 מטר ומגובה ב שנתיים אחריות גם למקרה של חדירת מים, צלחת חיפוש 11 אינץ כוללת כיסוי צלחת, פנס לד מובנה, יכולת איפוס קרקע ועבודה בתנאי שטח שונים כולל במליחות של ים, עמידות מטורפת למכות וזעזועים בקיצור הכל ועוד במחיר חסר תקדים אין ספק שלא סתם ה +Simplex הוא אחד מגלאי מתכות הנמכרים ביותר בעולם ואולי אפילו הנמכר ביותר.

הגלאי השני שלוקח את המקום השלישי והמכובד הוא Garrett ACE Apex Multi גלאי מתכות חדש של חברת Garrett Metal Detectors ולראשונה מציג טכנולוגיית חיפוש מולטי תדרים באותו הזמן. ה ACE Apex מגיע עם 4 תדרי חיפוש שונים 5KHZ – 10KHZ – 15KHZ ו 20KHZ אשר ניתנים לבחירה של עבודה בתדר יחיד ואו שימוש ב שתי מצבי חיפוש מולטי לשטח ומולטי לים MULTI Salt היכולת לעבוד 4 תדרים אמיתיים ביחד עוזרים ל Apex להציג ביצועים מטורפים בשטח וגם בים. ה Apex לא מאבד כח בחול הים או בתנאים מינרלים קשים ויודע לזהות מטרות גם באדמה מינרלית מאוד וכל זה תוך שקט עבודה מפתיע במיוחד. ה Apex מצויד במסך גדול ודק אחד היפים אשר מואר ומציג תצוגה נוחה לקריאה. סוללה נטענת המספיקה לשעות רבות של חיפוש, יכולת עדכון תוכנה דרך מחשב ביתי, מוט חזק ועמיד במיוחד, צלחת חיפוש 11 הכוללת כיסוי צלחת אבל שימו לב לא עגולה! צלחת חיפוש אליפטית שנותנת את אותו העומק של צלחת חיפוש עגולה אך צרה יותר וקלה להנפה בים הרבה יותר מכל צלחת אחרת בגודל הזה. ה Apex הוא גם כן להיט מכירות עולמי וכמו כל דגמי גלאי המתכות של חברת Garrett גם הוא מגיע עם הקסם של החברה שגורמת לכולם לאהוב את הפשטות הפעלה וחיבור מהיר לגלאי.

לפרטים נוספים ורכישה Garrett ACE Apex לחצו כאן

לפרטים נוספים ורכישה Garrett ACE Apex WHP לחצו כאן

 

במקום ה- 2 Nokta Makro Legend

מקום שני מגיע בכבוד רב ל Nokta Makro Legend מולטי תדרים אמיתי וראשון של החברה אשר מגיע כמתחרה ישיר לגלאי מתכות Equinox 800 אשר סובל מהמון בעיות של אמינות וחדירות מים. Nokta נלחמים על נתח שוק גדול מאוד ומצליחים בגדול מאוד עם גלאי מתכות THE Legend MULTI הגלאי משתמש בטכנולוגיית מולטי תדרים אמיתי הכוללת 5 תדרי חיפוש שונים 4KHZ – 10KHZ – 15KHZ – 20KHZ ו 40KHZ התחלה בתדר חיפוש נמוך מאוד שימצא מטרות עומק גדולות ושימוש בתדר חיפוש גבוה מאוד ש מאפשר זיהוי של מטרות קטנות ומטרות זהב בעומק עמוק יותר. כל אחד מהתדרים ניתן לשימוש כתדר יחידי וניתן לבחור מצבי Multi Frequency שונים כאשר כל מצב בוחר שימוש מרבי בסוגי תדרים שונים. Nokta Makro בחרו להשתמש בגוף של ה +Simplex בגלל הניסיון שיש לגלאי בשוק והעמידות של הגוף בפני חדירת מים. ה Legend פשוט לא סובל מחדירות מים. המוט של ה Legend גם כן טלסקופי מלא ומגיע כולל מוט קרבון אמיתי ואיכותי, הרגישות והעוצמה שלו פשוט הרבה יותר טובים משל המתחרה ולכן ההצלחה שלו בעולם היא כזו גדולה. מעבר לביצועים ה Legend כולל את כל התוספות האפשריות בגלאי מתכות- חיבור בלוטוס ואוזניות, עמידות למים 3 מטרים, מוט קרבון, מוט טלסקופי מלא, צלחת חיפוש 11 עם כיסוי, תאורת מסך חכמה הניתנת לבחירה של עוצמות שונות של תאורה וגם עוצמות שונות בהפעלה אוטומטית, רטט (מצוין לכבדי שמיעה), פנס LED מובנה, רמקול עוצמתי, נוחות שימוש והכל ללא שימוש בשפה כך שכל אחד יוכל להפעיל אותו ללא שום בעיות. Nokta Legend עומד בפני עדכוני תוכנה רבים מיום ליום הולך ומשתפר בצורה משמעותית כך שאני בטוח שבעתיד הקרוב הוא יציג עוד שיפורים רבים.

חברת גלאי מתכות Nokta Makro הבטיחו לספק גלאי מתכות מולטי תדרים וכך הם עשו. אבל ב Nokta לא מסתפקים רק לספק גלאי מתכות הם רוצים שכולם יקנו את ה Legend ולכן תג המחיר שקיל ה Legend הוא חסר תקדים והקניה שלו היא המשתלמת ביותר מבין גלאי המתכות העובדים בטכנולוגיית מולטי תדרים. ואחרי הכל גם זה לא הספיק ל Nokta אז הם החליטו למכור את גלאי מתכות Nokta Legend בשתי אפשרויות הראשונה אפשרות רגילה הכוללת גלאי מתכות עם מוט קרבון, כובע ממותג LEGEND, כל השיפורים שרשמתי ואוזניות אלחוטיות בלוטוס. ובשביל לשנות את כללי המשחק הם צירפו את הערכה הנקראת Nokta Legend PRO הכוללת את כל הפריטים שבערכה רגילה ובתוספת של צלחת חיפוש 6 אינץ עם כיסוי צלחת קטנה ומטורפת ו פק סוללות נטענות נגד מים נוסף וחיצוני עם מטען מיוחד למארז כל זה במחיר זול הרבה יותר מהמתחרה פשוט שוברים את השוק. אז אם חיפשתם לקנות גלאי מתכות טוב איכותי מתקדם ובמחיר חסר תקדים אל תחשבו פעמיים Nokta Legend

לפרטים נוספים ורכישה Nokta Legend WHP לחצו כאן

לפרטים נוספים ורכישה Nokta Legend PRO לחצו כאן

 

ובמקום ה-1 גלאי המתכות הטוב ביותר XP Deus II

המקום הראשון כולם יודעים למי הוא שייך! גלאי המתכות הטוב והמתקדם ביותר בעולם XP Deus II גלאי המתכות החדש של חברת XP Detectors פשוט פה בשביל לשנות את חווית החיפוש והביצועים שלכם לתמיד. טכנולוגיה המתקדמת בעולם 49 תדרי חיפוש שונים המתחיל ב 4KHZ ומגיעה עד ל 45KHZ הניתנים לבחירה ידנית על ידי המחפש וגם לראשונה בעולם מולטי תדרים אמיתי ומהיר טכנולוגיה חדשה בעולם החיפוש אשר מציגה לראשונה 7 תדרי חיפוש שעובדים ביחד באותו הזמן מהר ושונים ומשתנים בהתאם לתוכנית העבודה שלכם. פשוט מוצא יותר מכולם בקלות רבה הרבה יותר ורמת דיוק והפרדה שלא קיימים בעולם גילוי המתכות.

אך לא רק טכנולוגיה מציג גלאי מתכות DeusII גם פונקציונליות, עמיד למים עד 20 מטרים העמוק ביותר בעולם בקטגוריה, טכנולוגיה אלחוטית מלאה היחידי בעולם המולטי תדרים, קל משקל רק 800 גרם, מגובה באחריות הטובה בעולם של 5 שנות אחריות הכוללת גם אחריות על חדירת מים, מוט טלסקופי חדש עמיד וקל יותר המתקפל להיות הקטן בעולם, יכולת עדכון תוכנה אינטרנטית, גרסאות שונות הכוללות שינוי המסכים שכבר ראינו ועוד נראה המון שיפורים בעתיד, הראשון והיחידי בעולם שכולו בעברית מלאה ועוד המון שפות שונות הניתנות לשינוי, העמיד ביותר בעולם, המהיר ביותר בעולם, ה DeusII מציג מגוון רחב של תוספות שכולם רוצים במחירים זולים מהמתחרים, אוזניות ימיות ניתנות לרכישה בנפרד עובדות בטכנולוגית הולכת עצם היחידי בעולם ועוד המון המון אפשרויות. המלך הבלתי מעורער של גלאי המתכות XP DeusII גלאי המתכות הטוב והמתקדם בעולם כזה פשוט טוב יותר מכולם. יש לי עוד הרבה לרשום על ה DeusII אבל נשאיר אז זה לשיחה בנינו!

לפרטים נוספים ורכישה צלחת 11 XP DeusII RCWS6  לחצו כאן

לפרטים נוספים ורכישה צלחת 9 XP DeusII RCWS6  לחצו כאן

 

המדריך הזה נועד לעזור לכם הרוכשים החדשים בתחום לעשות בחירה נכונה מבין האפשרויות הרבות שקימות בעולם. אם עדיין יש לכם שאלות תתקשרו אלינו אנחנו נשמח לעזור לכם להגיע לבחירה הנכונה עבורכם.